Alarmy ALARMTRONIK - tel. 601 794 564


Na rynku ochrony mienia działamy od przeszło 20 lat. Początek naszej działalności to 1990 rok, wpis do ewidencji został dokonany 9 listopada 1990 pod nr 13844. Posiadamy koncesję nr L-1584/00 wydaną przez MSWiA na prowadzenie działalności gospodarczej w ramach przedsiębiorstwa indywidualnego.

Założyciel firmy, inż. Mieczysław Muzyka, posiada Licencję Pracownika Zabezpieczenia Technicznego II-go stopnia, nr 0004205. Ponadto ukończył kurs doskonalący dla projektantów systemów alarmu pożarowego, zakończony wydaniem świadectwa przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej i Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

Naszym niewątpliwym atutem jest wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość rynku szeroko rozumianej ochrony i zabezpieczeń. W każdej sytuacji działamy szybko, sprawnie i skutecznie. Nasza ekipa to ludzie sprawdzeni, działający w branży od wielu lat, posiadający odpowiednie doświadczenie praktyczne i wiedzę.

Zdajemy sobie sprawę jak istotą sprawą jest bezpieczeństwo mienia, wychodzimy naprzeciw naszym klientom oferując im szeroki zakres usług, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy zawsze gotowi służyć radą i doświadczeniem, gdyż naszym celem nadrzędnym jest zapewnienie Państwu poczucia bezpieczeństwa i spokojnego snu, który jest tak istotny dla każdego z nas.


Nasza specjalność to w szczególności:

  • systemy alarmowe,

  • telewizja przemysłowa (monitoring),

  • systemy sygnalizacji włamania i napadu,

  • kontrola dostępu,

  • instalacje przeciwpożarowe.

 

Zaufajcie nam - gwarantujemy, że będziecie z tej decyzji bardzo zadowoleni i dołączycie do szerokiego grona naszych usatysfakcjonowanych klientów !